רשימת אילת מתקדמת

גלי הוכמן
בת 47, ילידת העיר, מנהלת את חברת "על פלגי מים גידולים הידרופוניים" חממות הידרופוניות בערבה. 

מה חשוב לי לקדם?
שיפור איכות החיים במרחב הציבורי. תוך שמירה  על משאבי הטבע הנפלאים שיש לנו באילת, שנותנים לה את האופי הייחודי שלה. לכבד את הים,  את השוניות,  את בעלי החיים ואת הסביבה שלנו.


למה דווקא אני?
אחרי שנים במרוץ חזרתי הביתה – חזרתי למשפחה ולים. השתלבתי בעסק המשפחתי . הטבע תמיד נתן לי כל כך הרבה ואני מקווה לשמר אותו כמה שיותר. אני פעילה חברתית וסביבתית.
פעם, יכולתי לעמוד בעיר ולראות נוף של הרים או של הים. לעיר היה אופי מהגבוה לנמוך – לא להסתיר, לכבד ולחיות יחד בכל תחומי החיים. אני  מרגישה שהעיר לא מתפתחת ונשארת מאחור לעומת השכנות שלנו. אני חושבת שיש מקום לשיתופי פעולה עם השכנים כדי לשמור על המפרץ כולו והעבודה מתחילה אצלינו.  אני שואפת להיות חלק מהעשייה למען פיתוח ולמען שימור, למען הטבע ולמען התושבות והתושבים.

WhatsApp

משה סעדון
בן 64, נשואה ליעל ואבא לארבעה, עצמאי

מה חשוב לי לקדם?
חשוב לי ליצור מענה ראוי לצרכים שלנו כתושבי אילת בחינוך, בבריאות, בתחבורה, בעסקים המקומיים, בתכנון העיר, בתרבות ובנושאים נוספים.
אני רוצה להפעיל את הוועדות העירוניות בשיתוף מלא של הציבור ובשקיפות וכך נוכל להתקדם לאיכות חיים גבוהה בטווח המיידי וגם בטווח הרחוק! 

למה דווקא אני?
כיהנתי כנשיא רוטרי וקידמתי פרויקטים רבים, שימשתי כיו"ר הנהגת ההורים בבתי הספר בהם למדו הילדים שלי.
אני אחד מהמייסדים של פורום ההורים העירוני. ממייסדי סיירת ההורים. קבוצת נוער שהובלתי בפרוייקט רובוטיקה, זכתה בפרס ראשון בתחרות עולמית. אני המתכלל העירוני של המסעות לפולין כבר מעל שני עשורים ומהמובילים של החלת תעודת-הבגרות-החברתית בעיר.
לאחר עשורים של פעילות חברתית וקהילתית ענפה, נבחרתי בשנת 2016 ליקיר הנוער. 
עד היום אני פעיל בהתנדבות באפיקי מצוינות ורווחה לבני נוער ולגיל הזהב, בתוכניות להעצמת שכבות חלשות ובטיפוח אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

הדס כריסי
בת 26, נשואה לרותם ואמא לישי, בעלת תואר שני במנהל עסקים, עובדת בחינוך הבלתי פורמלי

מה חשוב לי לקדם?
חשוב לי שלכל קהילה יהיה מענה ראוי בעיר, שאנשים ירגישו גאווה להיות 'אילתים', שירגישו שכל האפשרויות פתוחות בפניהם\ן, לשבור את תקרת הזכוכית כאן בעיר עבור נשים, צעירים ובעלי עסקים.
כיום יש במועצה חברת מועצה אחת וזה מחדל, כאשר דבר כזה קורה עיריה שלימה צריכה לעצור ולשאול את עצמה איפה היא טעתה בדרך.
כמו כן, אני רוצה להפוך את העיר למוקד עליה לרגל בתיירות מרפא, בתיירות אורבנית ואנשים שרוצים לפגוש, עיר המדוברת ברמה בינלאומית.

למה דווקא אני?
אם היו שואלים אותי מה כוח העל שלי זה היכולת להזיז הרים, לגרום לאנשים להאמין בעצמם ולהצליח לשבור תקרות זכוכית.
עלינו לכנסת לא מעט פעמים בכדי לקדם נושאים חשובים ורלוונטים שיש לקדם בעיר, אם אנחנו לא נשים את עצמנו על המפה, אם אנחנו לא נדרוש את המגיע וראוי – אפחד לא יעשה את זה עבורנו.
הגיע הזמן שניקח אחריות על העיר האהובה שלנו שלכל אחד בה מגיע מקום.

כרמית לוי
בת 41 בזוגיות אמא לילדה בת שנה וחצי, עורכת דין, מרצה בתחום חשבי שכר ובודקת שכר מוסמכת

מה חשוב לי לקדם?
עבורי הנושא החשוב ביותר הוא קידום מערך בריאותי משופר באופן שורשי ומשמעותי, המעניק שרותי רפואה טובים ומספקים באילת לכל תושביה ותושבותיה. תושבי אילת מופלים לעומת ערים אחרות בישראל והאפלייה הזו עולה לנו בחיי אדם! המצב הנוכחי אינו גזירת גורל. אפשר לשנות, אני כאן בשביל זה.

למה דווקא אני?
לאחר שגיליתי שאין להורי, לדודי ולסבתי שירותי רפואה מספקים בעיר, החלטתי שזו המשימה שאני לוקחת על עצמי בנחישות ובהתמדה. חזרתי לאילת כדי לשנות, לשפר ולקדם אותה למקום בו היא יכולה וצריכה להיות. מתוך הכאב האישי, אני פועלת עבור העיר כולה. יש באמתחתי ניסיון ניהולי ואסטרטגי רב, וארתום אותו למען המשימה.

עומרי אביטבול
נשוי לליז ואבא לאליה ונעם, מנהל אבטחה בשדה התעופה רמון, טייס ומדריך טיסה אזרחי

מה חשוב לי לקדם?
אני מחויב לקידום עיר משגשגת ומכילה לכל תושביה ותושבותיה. אפעל לשיפור התשתיות בעיר, שיפור מערך התחבורה הציבורית והשקעה בפרויקטים שיקדמו תעסוקה והייטק. אני מאמין בכוחו של החינוך ואפעל לקידום יוזמות שיחזקו את בנות ובני הנוער שלנו ואת עתידם.

למה דווקא אני?
עם הניסיון הרב שלי בתעופה ובביטחון, יש לי פרספקטיבה ייחודית שיכולה לתרום לצמיחה ולרווחתה של העיר שלנו. מתוך היכרותי עם השטח במהלך הקריירה שלי, רכשתי הערכה עמוקה לענף התיירות, המהווה מרכיב חיוני בכלכלת אילת. אני מאמין בטיפוח שותפויות אסטרטגיות עם בעלות ובעלי עניין בתחום התיירות, תמיכה בעסקים מקומיים וקידום שיטות תיירות חדשות המשמרות את פלאי הטבע שלנו, כמו הים האדום המדהים ונופי המדבר עוצרי הנשימה.

יובל דפני אטיאס
בת 29, נשואה לדניאל ואמא לשלושה מתוקים, אחת ממנהלות מטה השטח של סיירת ההורים הארצית.

מה חשוב לי לקדם?
אני מאמינה כי לאילת יש את היכולת להיות בירת הדרום ואפעל לקדמה בתחומי החיים השונים. שיפור מערכת החינוך, הרחבת תחומי הלימוד וחינוך מותאם לילדים ולנוער, הגדלת תחומי הלימוד להשכלה גבוהה, שיפור התשתיות בעיר וחיזוק מערכת הבריאות בדגש על טיפול בילדים – הקמת פגייה, הרחבת צוותי התפתחות הילד וקיצור תורים למכון להתפתחות הילד. 

למה דווקא אני?
כאמא לשלושה ילדים בגילי גן, אחת ממנהלות סיירת הורי המטה באילת וכפעילה במטה המאבק למען הילדים, אני מרגישה מחויבת בראש ובראשונה ליצירת שינוי, קידום והחזרת האמון בחינוך לגיל הרך. הניסיון שלי כפעילה במטה המאבק למען הילדים הוביל אותי להיחשף לבעיות הקיימות במערכת, מה שהגדיל את רצוני להוביל לשינוי מהשורש.

עידן אהרון
בן 24 , יליד אילת, עובד באבטחה

מה חשוב לי לקדם?
אילת נמצאת בתהליך דעיכה. המרחק הגיאוגרפי והכלכלה שנסמכת באופן כמעט בלעדי על ענף התיירות, אינה יציבה. העובדה הזו מונעת מצעירים להצליח להתפתח כאן לטווח הארוך, אין אופציה ללמוד במסלולים אקדמיים מגוונים או לצאת לבלות במקומות בילוי מתקדמים ותוססים. אפעל למען קידום ופיתוח מסלולים אקדמיים נוספים ומקומות תעסוקה ומקומות בילוי ופנאי נוספים לדור השני של אילת,  שהוא העתיד של העיר.

למה דווקא אני?
אני יליד העיר, גדלתי פה כל חיי והתחנכתי במוסדותיה של העיר (אלמוג ובגין). זכיתי להיות פעיל כמעט בכל תנועת נוער ותוכנית נוער שיש בעיר, ובמהלך השירות הצבאי בקרבי הייתי היחיד שיצא מוקדם כדי לתפוס טיסה הביתה. למרות שיש אינספור אפשרויות במרכז, "אני תמיד חוזר לכאן, אל השקיעות על הר אדום". אני מאוהב בעיר שלנו אהבה ממבט ראשון!

דוד עגיב
בן 68, נשוי למרים, אבא לשלושה ילדים וסבא לשבעה נכדים. עצמאי בעל נגרית 'השניים'

מה חשוב לי לקדם?
כתושב העיר ב-38 השנים האחרונות, אני אוהב את העיר ובאותה נשימה גם חרד לה. צריך להוציא את אילת מהקיפאון בו היא נמצאת, לקדם את אוכלוסיית הגיל השלישי שנמצאת בעיר – אנשים מדהימים שמחפשים כיצד לתרום, להתנדב ולקחת חלק במתרחש בעיר ובנוסף קידום העסקים בעיר והקלה על בעלי עסקים.

למה דווקא אני?
כעצמאי אני מכיר את כל האתגרים שיש בהקמת עסק ורואה סביבי כמה עסקים נסגרים אחרי השנה הראשונה – כואב הלב. אני לא פוליטיקאי, אני פשוט תושב מאוכזב שרוצה שיהיה כאן טוב יותר ואני יודע שיש הרבה תושבות ותושבים שחושבים כמוני.